16.10.2023, 19:35

Спортсменки з Лисичанська посіли перше місце на Кубку Світу з акробатичного рок-н-ролу

лисичанск спорт

Юні спортсменки з Лисичанська Луганської області посіли призове місце на Кубку Світу з акробатичного рок-н-ролу.

Про це ]]>повідомляє]]> пресслужба Лисичанської міської військової адміністрації у Facebook, передає Час Пік.

14 жовтня у місті Любляна (Словенія) відбувся етап Кубка Світу з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд Rock’n’Roll Formation Word cup.

"Вихованки Лисичанської міської ДЮСШ Вероніка Артюшенко та Альбіна Буйновська у складі збірної команди України вибороли 1-е місце у категорії "Формейшен дівчата", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, спортсмен з Луганщини у складі збірної України зі спортивної гімнастики завоював ліцензію на Олімпіаду-2024. Він виступатиме на Олімпійських іграх, які пройдуть у Парижі у 2024 році. Також на Олімпіаді представлятиме Україну стрибун у воду з Луганщини. Він потрапив до фіналу першості світу зі стрибків у воду з вишки і отримав Олімпійську ліцензію.