15.10.2023, 16:52

Атлети з Луганщини посіли призові міста на міжнародному турнірі з бодібілдінгу

Оксана Мовчан | Всі новини автора
атлет

Спортсмени з Луганщини стали переможцями міжнародного турніру з бодібілдингу "Arnold Classic Europe".

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ]]>ОВА]]>, передає Час Пік.

З 13 по 15 жовтня в Іспанії у місті Мадрид відбувся міжнародний турнір з бодібілдингу "Арнольд Класик Європа-2023".

На мадридській сцені Луганську область, у складі збірної команди України, представили два спортсмени: Катерина Уманська та Євген Колесник.

Катерина здобула золоту медаль у категорії "майстри бікіні до 164 см" та срібну медаль у категорії "жінки бікіні до 164 см".

Євген здобув перемогу у відкритій категорії "мускуляр менс фізик".

"Вітаємо спортсменів з прекрасними результатами!!!", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що скелелази із Сєвєродонецька посіли призові місця у відкритому чемпіонаті Дніпропетровської області. Є і "золото", і "срібло".