24.10.2023, 15:21

79-річний рубіжанин отримав "золото" у Кубку України зі скандинавської ходьби - фото

Віктор Білий | Всі новини автора

У Києві 21 жовтня відбувся перший в Україні Чемпіонат зі спортивного туризму, а саме скандинавської ходьби. Участь у якому взяли клуби із 20 міст країни. 79-річний ветеран спорту з Рубіжного здобув перемогу у турнірі.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лісогор у Telegram-каналі, передає Час Пік.

"Переміг наш земляк, 79-річний ветеран спорту, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, багаторазовий чемпіон та призер всеукраїнських та міжнародних змагань з поліатлону, Почесний громадянин Рубіжного Микола Фоменко. 27 жовтня йому виповниться 80 років", - написав Лисогор.

Його життєвий шлях – приклад волі та запопадливості, його спортивні досягнення допомагають надихати інших на досягнення своїх мрій, незалежно від віку.